KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13546352
nr 1354 6352
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsningar, 6 st, Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: 9,5x14 - 17,5x13 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:02:41
16/10 22:13:18
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg